200AWMDP1T2A1M7RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 200AWMDP1T2A1M7RE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 1.200AWMDP1T2A1M7RE.pdf2.200AWMDP1T2A1M7RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 200AWMDP1T2A1M7RE
Număr parc 200AWMDP1T2A1M7RE Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16320 pcs Fișa cu date 1.200AWMDP1T2A1M7RE.pdf2.200AWMDP1T2A1M7RE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie 200A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit DPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 6.10mm