100SP4T7B13M2QEH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100SP4T7B13M2QEH
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Foi de date: 100SP4T7B13M2QEH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100SP4T7B13M2QEH
Număr parc 100SP4T7B13M2QEH Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26194 pcs Fișa cu date 100SP4T7B13M2QEH.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare Mom-Off-Mom
Serie 100 Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 11.91mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 40,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Panel Mount
Ratingul curent 5A (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată 15/32-32 Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 13.00mm