100DP6T7B13M3REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100DP6T7B13M3REH
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V
Foi de date: 100DP6T7B13M3REH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100DP6T7B13M3REH
Număr parc 100DP6T7B13M3REH Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17126 pcs Fișa cu date 100DP6T7B13M3REH.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.062" (1.5mm) Funcția de comutare On-On-On
Serie 100 Dimensiunile de tăiere a panoului Circular - 11.91mm Dia
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Jumper needed to achieve triple throw
Viața electrică 40,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SP3T Panel Mount
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit SP3T
Bucșă filetată 15/32-32 Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 13.00mm