100AWSP1T2B4M6QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100AWSP1T2B4M6QE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Foi de date: 100AWSP1T2B4M6QE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100AWSP1T2B4M6QE
Număr parc 100AWSP1T2B4M6QE Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30805 pcs Fișa cu date 100AWSP1T2B4M6QE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 28V Tensiunea nominală - AC 120V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie 100A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 30,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle
Ratingul curent 5A (AC/DC) Circuit SPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 7.62mm