100AWDP1T2B4M6RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100AWDP1T2B4M6RE
Producator / Marca: E-Switch
Descrierea produsului SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Foi de date: 100AWDP1T2B4M6RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100AWDP1T2B4M6RE
Număr parc 100AWDP1T2B4M6RE Producător E-Switch
Descriere SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19550 pcs Fișa cu date 100AWDP1T2B4M6RE.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 20V Tensiunea nominală - AC 20V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie 100A Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
lumină Non-Illuminated Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 30,000 Cycles descriere detaliata Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle
Ratingul curent 0.4VA (AC/DC) Circuit DPDT
Bucșă filetată Unthreaded Tipul actuatorului Standard Round
Materialul de acționare Brass, Chrome Plated Lungimea actuatorului 7.62mm