DT024CTFT-TS
DisplaytechDisplaytech
DT024CTFT-TS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DT024CTFT-TS
Producator / Marca: Displaytech
Descrierea produsului LCD DISP TFT 2.4" 240X320
Foi de date: 1.DT024CTFT-TS.pdf2.DT024CTFT-TS.pdf3.DT024CTFT-TS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DT024CTFT-TS
Număr parc DT024CTFT-TS Producător Displaytech
Descriere LCD DISP TFT 2.4" 240X320 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3625 pcs Fișa cu date 1.DT024CTFT-TS.pdf2.DT024CTFT-TS.pdf3.DT024CTFT-TS.pdf
Zona de vizualizare 36.72mm W x 48.96mm H Ecran tactil Resistive
Serie - Alte nume 1756-1003
Interfață Parallel Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixeli 240 x 320
Dot Pitch - Tipul de afișare TFT - Color
Modul de afișare Transmissive Dimensiunea ecranului diagonal 2.4" (60.96mm)
descriere detaliata Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.4" (60.96mm) 240 x 320 iluminare din spate LED
Culoare de fundal -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DT022BTFT
DT022BTFT
Producători: Displaytech
Descriere: LCD DISP TFT 2.2" 240X320
In stoc: 3976 pcs
Descarca: DT022BTFT.pdf
RFQ
DT024CTFT
DT024CTFT
Producători: Displaytech
Descriere: LCD DISP TFT 2.4" 240X320