ZXCL5213V25H5TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXCL5213V25H5TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZXCL5213V25H5TA
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 100MA SC70-5
Foi de date: ZXCL5213V25H5TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ZXCL5213V25H5TA
Număr parc ZXCL5213V25H5TA Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 100MA SC70-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 287392 pcs Fișa cu date ZXCL5213V25H5TA.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.325V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ZXCL5213V25H5TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA SC-70-5 Curent - aprovizionare (Max) 120µA
Curent - Quiescent (Iq) 50µA Curent - ieșire 100mA