ZSR285GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR285GTA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZSR285GTA
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT223
Foi de date: ZSR285GTA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ZSR285GTA
Număr parc ZSR285GTA Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT223 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3480 pcs Fișa cu date ZSR285GTA.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 2.85V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 20V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223 Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-223
Curent - Quiescent (Iq) 600µA Curent - ieșire 200mA