ZLDO285T8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO285T8TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZLDO285T8TA
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.85V 300MA SM8
Foi de date: ZLDO285T8TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ZLDO285T8TA
Număr parc ZLDO285T8TA Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 2.85V 300MA SM8 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4214 pcs Fișa cu date ZLDO285T8TA.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.2V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.85V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 20V
Pachetul dispozitivului furnizor SM8 Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SOT-223-8 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume ZLDO285T8DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA SM8 Curent - Quiescent (Iq) 1mA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control Low Battery Detection