WT3251I0026.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
WT3251I0026.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WT3251I0026.000000
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD
Foi de date: WT3251I0026.000000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WT3251I0026.000000
Număr parc WT3251I0026.000000 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4548 pcs Fișa cu date WT3251I0026.000000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SaRonix-eCera™ WT
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție Clipped Sine Wave
Alte nume WT3251I0026.000000TR
WT3251I0026000000
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±2ppm
Frecvență 26MHz descriere detaliata 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 1.5mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -