SX10GE156
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SX10GE156 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SX10GE156
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 156.25MHZ CMOS SMD
Foi de date: SX10GE156.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SX10GE156
Număr parc SX10GE156 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSCILLATOR XO 156.25MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 53204 pcs Fișa cu date SX10GE156.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SaRonix-eCera™ ASSP XO™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Alte nume SX10GE156TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 156.25MHz descriere detaliata 156.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 20mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10mA
Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SX101N
SX101N
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SCREWDRIVER PHILLIPS #1 3.44"