SMCJ78A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ78A-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ78A-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 78V 126V SMC
Foi de date: SMCJ78A-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ78A-13
Număr parc SMCJ78A-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 78V 126V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3582 pcs Fișa cu date SMCJ78A-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 78V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Tensiune - Defalcare (Min) 86.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMC
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)