SMCJ45CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ45CA-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ45CA-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 45V 72.7V SMC
Foi de date: SMCJ45CA-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ45CA-13
Număr parc SMCJ45CA-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 45V 72.7V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4419 pcs Fișa cu date SMCJ45CA-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 45V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 50V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMC Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)