SMCJ36A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ36A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ36A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Foi de date: SMCJ36A-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ36A-13-F
Număr parc SMCJ36A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 388635 pcs Fișa cu date SMCJ36A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMC
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume SMCJ36A-FDITR
SMCJ36A13F
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 25.8A Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază SMCJ36 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ36A-E3/9AT
SMCJ36A-E3/9AT
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
In stoc: 423816 pcs
Descarca: SMCJ36A-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ36A-HR
SMCJ36A-HR
Producători: Hamlin / Littelfuse
In stoc: 6697 pcs
Descarca: SMCJ36A-HR.pdf
RFQ
SMCJ36A R7G
SMCJ36A R7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descarca: SMCJ36A R7G.pdf
SMCJ36A-HRA
SMCJ36A-HRA
Descarca: SMCJ36A-HRA.pdf
SMCJ36A V7G
SMCJ36A V7G
Descarca: SMCJ36A V7G.pdf
SMCJ36A-HRAT7
SMCJ36A-HRAT7
Descarca: SMCJ36A-HRAT7.pdf
SMCJ36A-M3/57T
SMCJ36A-M3/57T
Descarca: SMCJ36A-M3/57T.pdf
SMCJ36A-13
SMCJ36A-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Descarca: SMCJ36A-13.pdf
SMCJ36A
SMCJ36A
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descarca: SMCJ36A.pdf
SMCJ36A-E3/57T
SMCJ36A-E3/57T
Descarca: SMCJ36A-E3/57T.pdf
SMCJ36A V6G
SMCJ36A V6G
Descarca: SMCJ36A V6G.pdf
SMCJ36A M6G
SMCJ36A M6G
Descarca: SMCJ36A M6G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW