SMCJ30A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ30A-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ30A-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 30V 48.4V SMC
Foi de date: SMCJ30A-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ30A-13
Număr parc SMCJ30A-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 30V 48.4V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5270 pcs Fișa cu date SMCJ30A-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 30V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 33.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMC
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)