SMCJ26CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ26CA-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ26CA-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Foi de date: SMCJ26CA-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ26CA-13
Număr parc SMCJ26CA-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 26V 42.1V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4613 pcs Fișa cu date SMCJ26CA-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 26V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 28.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMC Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 35.6A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Numărul părții de bază SMCJ26
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ26CA-HRA
SMCJ26CA-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
In stoc: 8263 pcs
Descarca: SMCJ26CA-HRA.pdf
RFQ
SMCJ26CA-HRAT7
SMCJ26CA-HRAT7
In stoc: 8265 pcs
Descarca: SMCJ26CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMCJ26CA V6G
SMCJ26CA V6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descarca: SMCJ26CA V6G.pdf
SMCJ26CA-E3/9AT
SMCJ26CA-E3/9AT
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descarca: SMCJ26CA-E3/9AT.pdf
SMCJ26CA
SMCJ26CA
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 26V 42.1V SMC
Descarca: SMCJ26CA.pdf
SMCJ26CA V7G
SMCJ26CA V7G
Descarca: SMCJ26CA V7G.pdf
SMCJ26CA-13-F
SMCJ26CA-13-F
Producători: Diodes Incorporated
Descarca: SMCJ26CA-13-F.pdf
Descarca: SMCJ26CA.pdf
SMCJ26CA R7G
SMCJ26CA R7G
Descarca: SMCJ26CA R7G.pdf
SMCJ26CA-HR
SMCJ26CA-HR
Descarca: SMCJ26CA-HR.pdf
SMCJ26CA M6G
SMCJ26CA M6G
Descarca: SMCJ26CA M6G.pdf
SMCJ26CA-E3/57T
SMCJ26CA-E3/57T
Descarca: SMCJ26CA-E3/57T.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW