SMCJ10A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ10A-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ10A-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 10V 17V SMC
Foi de date: SMCJ10A-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ10A-13
Număr parc SMCJ10A-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 10V 17V SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 66187 pcs Fișa cu date SMCJ10A-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 10V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Tensiune - Defalcare (Min) 11.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMC
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Cut Tape (CT)