SMBJ64A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ64A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ64A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
Foi de date: SMBJ64A-13-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ64A-13-F
Număr parc SMBJ64A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 64VWM 103VC SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 335350 pcs Fișa cu date SMBJ64A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 71.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 64V Tensiune - Defalcare SMB
Tip Zener Serie SMBJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 600W Power - vârf de vârf 5.8A
Polarizare DO-214AA, SMB Alte nume SMBJ64A-FDITR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului SMBJ64A-13-F
Descriere TVS DIODE 64VWM 103VC SMB Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 103V