SMBJ6.5A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ6.5A-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ6.5A-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB
Foi de date: SMBJ6.5A-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ6.5A-13
Număr parc SMBJ6.5A-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5175 pcs Fișa cu date SMBJ6.5A-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 6.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 7.22V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Cut Tape (CT)