SMBJ40A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ40A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ40A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Foi de date: SMBJ40A-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ40A-13-F
Număr parc SMBJ40A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 40V 64.5V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 1104636 pcs Fișa cu date SMBJ40A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume SMBJ40A-FDITR
SMBJ40A13F
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 9.3A Capacitate @ Frecventa -