SMBJ36CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ36CA-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ36CA-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Foi de date: SMBJ36CA-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ36CA-13-F
Număr parc SMBJ36CA-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 900983 pcs Fișa cu date SMBJ36CA-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume Q2244293A
SMBJ36CA-13-F-ND
SMBJ36CA-FDITR
SMBJ36CA13F
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 10.3A