SMBJ15A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ15A-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ15A-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Foi de date: SMBJ15A-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ15A-13
Număr parc SMBJ15A-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 15V 24.4V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5566 pcs Fișa cu date SMBJ15A-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 15V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 16.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)