SMBJ150A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ150A-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ150A-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 150V 243V SMB
Foi de date: SMBJ150A-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ150A-13
Număr parc SMBJ150A-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 150V 243V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3900 pcs Fișa cu date SMBJ150A-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 150V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Tensiune - Defalcare (Min) 167V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Cut Tape (CT)