SMBJ14A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ14A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ14A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 14V 23.2V SMB
Foi de date: SMBJ14A-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ14A-13-F
Număr parc SMBJ14A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 14V 23.2V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 828343 pcs Fișa cu date SMBJ14A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 14V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 15.6V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume SMBJ14A-FDITR
SMBJ14A13F
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 25.8A Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază SMBJ14 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ14A M4G
SMBJ14A M4G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
In stoc: 727169 pcs
Descarca: SMBJ14A M4G.pdf
RFQ
SMBJ14A
SMBJ14A
Producători: Hamlin / Littelfuse
In stoc: 807688 pcs
Descarca: SMBJ14A.pdf
RFQ
SMBJ14A-13
SMBJ14A-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 14V 23.2V SMB