SMBJ10A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ10A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ10A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 10V 17V SMB
Foi de date: SMBJ10A-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ10A-13-F
Număr parc SMBJ10A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 10V 17V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 187678 pcs Fișa cu date SMBJ10A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 10V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Tensiune - Defalcare (Min) 11.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie SMBJ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume SMBJ10A-FDIDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 35.3A Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază SMBJ10 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ10A M4G
SMBJ10A M4G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 10V 17V DO214AA
In stoc: 607332 pcs
Descarca: SMBJ10A M4G.pdf
RFQ
SMBJ10A-HRA
SMBJ10A-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
In stoc: 15523 pcs
Descarca: SMBJ10A-HRA.pdf
RFQ
SMBJ10A R5G
SMBJ10A R5G
Descarca: SMBJ10A R5G.pdf
SMBJ10A
SMBJ10A
Descarca: SMBJ10A.pdf
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 10V 17V SMB
Descarca: SMBJ10A.pdf
SMBJ10A-M3/5B
SMBJ10A-M3/5B
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descarca: SMBJ10A-M3/5B.pdf
SMBJ10A-E3/52
SMBJ10A-E3/52
Descarca: SMBJ10A-E3/52.pdf
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ10A-13
SMBJ10A-13
Producători: Diodes Incorporated