SMAZ27-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ27-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAZ27-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 27V 1W SMA
Foi de date: SMAZ27-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMAZ27-13
Număr parc SMAZ27-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 27V 1W SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5341 pcs Fișa cu date SMAZ27-13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 27V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SMA
Serie - Putere - Max 1W