SMAZ15-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ15-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAZ15-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 15V 1W SMA
Foi de date: SMAZ15-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAZ15-13-F
Număr parc SMAZ15-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 15V 1W SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 196915 pcs Fișa cu date SMAZ15-13-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 15V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SMA
Serie - Putere - Max 1W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Alte nume SMAZ15-FDICT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 15V 1W ±5% Surface Mount SMA Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 11.4V