SMAT70A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAT70A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAT70A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 70V 100V SMA
Foi de date: SMAT70A-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAT70A-13-F
Număr parc SMAT70A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 70V 100V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 363620 pcs Fișa cu date SMAT70A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 70V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 100V
Tensiune - Defalcare (Min) 77.8V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMA
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Alte nume SMAT70A-FDITR
SMAT70A13F
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.5A Capacitate @ Frecventa 140pF @ 1MHz