SMAJ18A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ18A-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ18A-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Foi de date: SMAJ18A-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ18A-13-F
Număr parc SMAJ18A-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 18V 29.2V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 230780 pcs Fișa cu date SMAJ18A-13-F.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 18V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 20V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMA
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Alte nume SMAJ18A-FDICT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 13.7A Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază SMAJ18 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMAJ18A
SMAJ18A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC
In stoc: 830793 pcs
Descarca: SMAJ18A.pdf
RFQ
SMAJ18A M2G
SMAJ18A M2G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
In stoc: 1041359 pcs
Descarca: SMAJ18A M2G.pdf
RFQ
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 18V 29.2V SMA