SMAJ100A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ100A-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ100A-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 100V 162V SMA
Foi de date: SMAJ100A-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ100A-13
Număr parc SMAJ100A-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 100V 162V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 143471 pcs Fișa cu date SMAJ100A-13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 100V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Tensiune - Defalcare (Min) 111V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMA
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Cut Tape (CT)