SDT5H100P5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT5H100P5-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDT5H100P5-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Foi de date: SDT5H100P5-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDT5H100P5-7
Număr parc SDT5H100P5-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 509433 pcs Fișa cu date SDT5H100P5-7.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 620mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 5 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz PowerDI™ 5 Alte nume SDT5H100P5-7-ND
SDT5H100P5-7DITR
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 5A