SDT30100CTFP-S
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT30100CTFP-S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDT30100CTFP-S
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 15A ITO220AB
Foi de date: SDT30100CTFP-S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDT30100CTFP-S
Număr parc SDT30100CTFP-S Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 15A ITO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 106834 pcs Fișa cu date SDT30100CTFP-S.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 750mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15A