SDT10A100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDT10A100CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220AB
Foi de date: SDT10A100CTFP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDT10A100CTFP
Număr parc SDT10A100CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 178178 pcs Fișa cu date SDT10A100CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 660mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A