SDM10P45-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM10P45-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDM10P45-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 45V 100MA SOT523
Foi de date: SDM10P45-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDM10P45-7-F
Număr parc SDM10P45-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 45V 100MA SOT523 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 951473 pcs Fișa cu date SDM10P45-7-F.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 600mV @ 50mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 45V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-523 Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-523 Alte nume SDM10P45-FDITR
SDM10P457F
Temperatura de funcționare - Junction -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 45V 100mA (DC) Surface Mount SOT-523
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 10V Curent - Mediu rectificat (Io) 100mA (DC)
Capacitate @ Vr, F 6pF @ 10V, 1MHz Numărul părții de bază SDM10P45