SDBN500B01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDBN500B01-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDBN500B01-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TRANS NPN 500MQ SOT363
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile SDBN500B01-7
Număr parc SDBN500B01-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere TRANS NPN 500MQ SOT363 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3383 pcs Fișa cu date
Tensiune - emițător colector (Max) 80V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 350mV @ 20mA, 200mA
Tip tranzistor NPN + Diode (Isolated) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-363
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Frecvență - tranziție 100MHz descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor NPN + Diode (Isolated) 80V 500mA 100MHz 200mW Surface Mount SOT-363
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 50mA, 1V Curentul curent - colector (max) 100nA
Curent - Colector (Ic) (Max) 500mA