SBRT6U10LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT6U10LP-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBRT6U10LP-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SBR 10V 6A U-DFN3030-8
Foi de date: SBRT6U10LP-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBRT6U10LP-7
Număr parc SBRT6U10LP-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SBR 10V 6A U-DFN3030-8 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136158 pcs Fișa cu date SBRT6U10LP-7.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 480mV @ 6A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 10V
Pachetul dispozitivului furnizor U-DFN3030-8 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 8-PowerUDFN Alte nume SBRT6U10LP-7DICT
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Super Barrier descriere detaliata Diode Super Barrier 10V 6A Surface Mount U-DFN3030-8
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 300µA @ 10V Curent - Mediu rectificat (Io) 6A