SBR40U200CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR40U200CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR40U200CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 200V 20A TO220AB
Foi de date: SBR40U200CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR40U200CT
Număr parc SBR40U200CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 200V 20A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 26012 pcs Fișa cu date SBR40U200CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 890mV @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® Timp de recuperare invers (trr) 50ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3
Alte nume SBR40U200CTDI Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 20A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 200µA @ 200V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 20A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SBR40U200CTB-13
SBR40U200CTB-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ARRAY SBR 200V 20A D2PAK