SBR40100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR40100CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 100V 20A TO220AB
Foi de date: SBR40100CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR40100CT
Număr parc SBR40100CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 100V 20A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 33642 pcs Fișa cu date SBR40100CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 820mV @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume SBR40100CT-ND
SBR40100CTDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 20A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 20A Numărul părții de bază SBR40100CT