SBR3U150LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR3U150LP-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR3U150LP-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SBR 150V 3A 8DFN
Foi de date: SBR3U150LP-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR3U150LP-7
Număr parc SBR3U150LP-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SBR 150V 3A 8DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 256601 pcs Fișa cu date SBR3U150LP-7.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 910mV @ 3A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor U-DFN3030-8 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerUDFN Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Super Barrier
descriere detaliata Diode Super Barrier 150V 3A Surface Mount U-DFN3030-8 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2mA @ 150V
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A Capacitate @ Vr, F -