SBR30E100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR30E100CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SBR 100V 15A TO220AB
Foi de date: SBR30E100CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR30E100CT
Număr parc SBR30E100CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SBR 100V 15A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 85259 pcs Fișa cu date SBR30E100CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie SBR ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume SBR30E100CTDI-5
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15A