SBR30A100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30A100CTFP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR30A100CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220
Foi de date: SBR30A100CTFP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR30A100CTFP
Număr parc SBR30A100CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 70668 pcs Fișa cu date SBR30A100CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Alte nume SBR30A100CTFPDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15A Numărul părții de bază SBR30A100CT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SBR30A100CTB-13
SBR30A100CTB-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO263
In stoc: 103545 pcs
Descarca: SBR30A100CTB-13.pdf
RFQ
SBR30A120CT
SBR30A120CT
Descriere: DIODE ARRAY SBR 120V 15A TO220AB
In stoc: 50153 pcs
Descarca: SBR30A120CT.pdf
RFQ
SBR30A100CT
SBR30A100CT
Descriere: DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB