SBR30200CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR30200CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 200V 15A TO220AB
Foi de date: SBR30200CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR30200CT
Număr parc SBR30200CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 200V 15A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 54030 pcs Fișa cu date SBR30200CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 980mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® Timp de recuperare invers (trr) 30ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3
Alte nume SBR30200CTDI Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 15A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 200V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15A