SBR20A200CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20A200CTFP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR20A200CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 200V 10A ITO220
Foi de date: SBR20A200CTFP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR20A200CTFP
Număr parc SBR20A200CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 200V 10A ITO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 65788 pcs Fișa cu date SBR20A200CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 860mV @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® Timp de recuperare invers (trr) 30ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 200V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 10A Numărul părții de bază SBR20A200CT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SBR20A200CT
SBR20A200CT
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ARRAY SBR 200V 10A TO220AB