SBR20200CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20200CTFP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR20200CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 200V 10A ITO220
Foi de date: SBR20200CTFP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR20200CTFP
Număr parc SBR20200CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 200V 10A ITO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 89187 pcs Fișa cu date SBR20200CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 980mV @ 10mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Alte nume SBR20200CTFPDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 200V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 10A