SBR20100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20100CTFP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR20100CTFP
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220
Foi de date: SBR20100CTFP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR20100CTFP
Număr parc SBR20100CTFP Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 87687 pcs Fișa cu date SBR20100CTFP.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 820mV @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor ITO-220AB Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Alte nume SBR20100CTFPDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 10A Numărul părții de bază SBR20100CT