SBR10U40CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR10U40CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 40V 5A TO220AB
Foi de date: SBR10U40CT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SBR10U40CT
Număr parc SBR10U40CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 40V 5A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 69170 pcs Fișa cu date SBR10U40CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 440mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume SBR10U40CTDI
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 5A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500µA @ 40V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A