SBR02U100LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR02U100LP-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBR02U100LP-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SBR 100V 250MA 2DFN
Foi de date: SBR02U100LP-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBR02U100LP-7
Număr parc SBR02U100LP-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SBR 100V 250MA 2DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145186 pcs Fișa cu date SBR02U100LP-7.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 200mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor X1-DFN1006-2 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SBR® ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0402 (1006 Metric) Alte nume SBR02U100LPDICT
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Super Barrier descriere detaliata Diode Super Barrier 100V 250mA Surface Mount X1-DFN1006-2
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 75V Curent - Mediu rectificat (Io) 250mA