PT7M8218B11TAEX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PT7M8218B11TAEX
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.1V 300MA SOT25
Foi de date: PT7M8218B11TAEX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PT7M8218B11TAEX
Număr parc PT7M8218B11TAEX Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 1.1V 300MA SOT25 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 6892 pcs Fișa cu date PT7M8218B11TAEX.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.18V @ 150mA (Typ) Tensiune - ieșire (min / fix) 1.1V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature Pachet / Caz SC-74A, SOT-753
PSRR 75dB (1kHz) Tipul de ieșire Fixed
Configurarea ieșirii Positive Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 300mA SOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 50µA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control Enable