PI6CX100-27WE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PI6CX100-27WE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PI6CX100-27WE
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC OSC VCXO 27MHZ 8-SOIC
Foi de date: PI6CX100-27WE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PI6CX100-27WE
Număr parc PI6CX100-27WE Producător Diodes Incorporated
Descriere IC OSC VCXO 27MHZ 8-SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5760 pcs Fișa cu date PI6CX100-27WE.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V Tip VCXO
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Frecvență 27MHz descriere detaliata VCXO IC 27MHz 8-SOIC
Curent - Ofertă 5mA Numara -