PBA620006
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PBA620006 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PBA620006
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 106.25MHZ PECL SMD
Foi de date: PBA620006.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PBA620006
Număr parc PBA620006 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSCILLATOR XO 106.25MHZ PECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13916 pcs Fișa cu date PBA620006.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SaRonix-eCera™ PB
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție PECL
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 106.25MHz
descriere detaliata 106.25MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 88mA